Event marketing

Event marketing

Dzień dobry.

Zawsze wydawało mi się, że marketing to łatwe zadanie, ale zmieniłam zdanie, gdy stanęłam przed koniecznością organizacji wydarzeń promocyjnych.

Koniec końców – zleciliśmy to. A Wy jakie macie doświadczenia?

Nikotymmm

Posty: 11

 
Hej. Kiedyś miałem problemy z kampanią reklamową firmy, bowiem nie mogłem znaleźć pomysłu, jak ją zrealizować. Skontaktowałem się wówczas z http://www.ievent.pl, co okazało się strzałem w dziesiątkę, bowiem pracownicy tej firmy zrealizowali wszystkie moje zamierzenia, byli pomysłowi i przede wszystkim bardzo pomocni.

Mogę ich śmiało polecić, gdy się wahacie nad wyborem firmy do takich działań.

FOTOhihi

Posty: 20

 
Hej. Chciałam samodzielnie zorganizować event marketing, ale szybko zrezygnowałam, bowiem miałam trudności z podstawowymi kwestiami. Musiałam ratować się usługami innej firmy, ale widzę, że Wy macie większe doświadczenie w tym zakresie.

Meryk87

Posty: 19

 
Hej. Muszę pochwalić się, iż niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, jakiej organizacja była idealna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, lecz jaka firma może mi w tym pomóc?

Grubas

Posty: 17

 
Cześć. Jeszcze niedawno nawet nie miałam pojęcia na czym polega promocja marek, a teraz prowadzę ją połączoną z promocją produktów. Ciężko byłoby to skoordynować, gdy nie praktyczne porady z tego forum.

eef12

Posty: 18

 
Cześć. Nie można powiedzieć, że oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, które przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego poczynania.

BenK000

Posty: 23

 
Cześć. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się znaleźć to forum dyskusyjne. Rozwiało ono mnóstwo moich wątpliwości odnośnie działań, jakie powinienem podejmować jako właściciel firmy.

Krzyhmoin

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Ciężko mi było podjąć decyzję, które działania marketingowe są niezbędne z perspektywy mojej firmy. Wątpliwości rozwiała dopiero lektura tego forum, więc czuję się zobowiązany, aby podziękować.

Miklasz

Posty: 25

 
Cześć.

Te forum dyskusyjne okazało się prawdziwą skarbnicą wiedzy, albowiem dzięki niemu zrozumiałam czym w rzeczywistości jest marketing idei. Dopiero wówczas postanowiliśmy z szefem podjąć stosowne poczynania.

ciopix

Posty: 18

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie poczynania marketingowe, niemniej jednak w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Zlomex

Posty: 22