Wizytówki na Podkarpaciu - POMOCY!!!

Wizytówki na Podkarpaciu - POMOCY!!!

Szukam pomysłodawców, agencje, które zajmują się projektami banerów na podkarpaciu. Jeśli korzystaliście z usług jakiejś i jesteście zadowoleni, chętnie skorzystam.

Pozdrawiam.

mniszek45

Posty: 9

 
Nie szukałem daleko. Zleciłem kalendarze reklamowe do obrandowania agencji na podkarpaciu i po miesiącu widzę, że mam już nowych klientów. Takie podarunki mają skuteczną moc reklamową. Nie zawsze trzeba liczyć na stronę internetową.

ajhhopek

Posty: 19

 
Polecam tę agencję reklamy na podkarpaciu http://www.ag-raf.com.pl.

Działa naprawdę wszechstronnie i można liczyć u nich na atrakcyjne ceny.

Fanatyk

Posty: 13

 
Kontaktowałam się z agencją reklamy na podkarpaciu, którą tu na forum polecaliście. Widzę, że działa ok. Mam nadzieję, że i w moim przypadku uda się odnieść sukces. Jest moją ostatnią deską ratunku.

Złoty

Posty: 14

 
Uważam, że wizytówki, które proponuje ta agencja reklamowa na podkarpaciu są naprawdę bardzo dobre. Sami korzystaliśmy z ich usług i nie mamy żadnych zastrzeżeń.

MisiekKce

Posty: 13

 
Idąc ulicami widzi się niesłychanie dużo banerów reklamowych, dlatego ich projekt musi być naprawdę złoty, żeby był pomyślny. Na terenie podkarpacia działa agencja, którą właśnie polecacie, ich reklamy przykuwają uwagę.

Duzydom

Posty: 22

 
Idąc ulicami widzi się bardzo dużo banerów reklamowych, dlatego ich projekt musi być naprawdę złoty, żeby był pomyślny. Na terenie podkarpacia działa agencja, którą właśnie polecacie, ich reklamy przykuwają uwagę.

yarpen2

Posty: 19

 
Witam, też właśnie myśleliśmy nad jakąś formą promocji firmy. Trudno z tego wszystkiego wybrać coś, co jest najlepsze, ale chyba jak na razie postawimy na ulotki, które rozpowszechnimy na podkarpaciu. W sumie nasi odbiorcy, to osoby w średnim wieku niekoniecznie zaglądający do internetu.

marcin225

Posty: 24

 
Zauważyliśmy, że gadżety reklamowe mają ogromne wzięcie i ludzie bardzo dobrze na nie reagują. Agencja na podkarpaciu radzi sobie z nimi świetnie. Ma bardzo dużo gadżetów, które można oznakować. Bardzo polecam.

@marcelko

Posty: 16

 
Chętnie skorzystam z usług tej agencji reklamowej, szukałam długo agencji na terenie podkarpacia, ale widzę teraz, że ta jest rzeczywiście ok. Podoba mi się to, że tak dużo szanse oferują i nie trzeba szukać daleko.

midnajt

Posty: 20