podsłuch na telefon, jaki ?

podsłuch na telefon, jaki ?

Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu czegoś konkretnego w ramach podsłuchu na telefon. Może pomożecie znaleźć coś niedrogiego? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Miki

Posty: 5

 
Dokładnie tak jest. Jeśli chodzi o spyphone, to możesz wybrać sobie okres licencji. Trzeba poczytać dokładnie. Mnie zależało na chwilowym podsłuchu. Korzystałem przez kilka tygodni. Na dłuższą metę, pewnie oferują coś w dobrej cenie. Tak czy inaczej, to świetne rozwiązanie, a co ważne w pełni dyskretne :D

Adi666

Posty: 10

 
Polecam zajrzeć sobie tutaj https://spyphonesoft.pl/. Sprawdzisz sobie tutaj wszystkie informacje o Spyphone, czyli podsłuchu, który można zainstalować na każdym telefonie komórkowym.

Laleczka

Posty: 15

 
Spyphone owszem, ale z opcją wszelkich możliwości. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

czertu66

Posty: 18

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, lecz tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyśmienite narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już niezmiernie dużo wiem na ten temat.

Tatusiekk

Posty: 7

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, iż nie wyniesie mnie to dużo. Na razie chciałabym spróbować, sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

alus

Posty: 7