Zamiana SMS na kody rabatowe, proszę o pomoc ?

Zamiana SMS na kody rabatowe, proszę o pomoc ?

Chcę spytać o usługę zamiany środków z konta na kody rabatowe? Czy to idzie w miarę sprawnie, czy się długo czeka? Każdego miesiąca zostaje mi kasa, z którą nie wiem co zrobić?

Jermeri

Posty: 9

 
Sam zastanawiałem się już nad taką zamianą środków z konta na punkty. Szkoda mi tracić co miesiąc pieniędzy, przepadają, a tak to zawsze jakaś korzyść.

eloop

Posty: 5

 
Choćby najmniejsza korzyść, ale zawsze to na plus dla nas, a możliwości jak wykorzystać tę zamianę środków na punkty jest kilka. Można zamienić je nawet na kupony rabatowe do różnych sklepów, wszystko wyświetla się w panelu w serwisie jak jesteś zalogowany. Sama się zarejestrowałam i chwalę sobie to rozwiązania. Wcześniej kasa mi przepadała.

asiunia44

Posty: 14

 
Mnie też pasuje i nie będę narzekał na to, że mało. Mam choć część zwrotu. Inaczej po prostu miałbym tylko utratę. Taką wypłatę prowizji zlecam sobie każdego miesiąca i zawsze coś mi się tam nazbiera, a to jakiś kupon rabatowy wskoczy, dobra opcja i tyle. Jak się człowiek nie napala na nie wiadomo co, to zawsze będzie zadowolony, tak jest właśnie z tym serwisem.

rz3zn!k

Posty: 21

 
Teraz korzystam z konta paysafecard, które założyłem sobie w tym serwisie http://zamiensms.pl. Całkiem spoko usługa, o której nie miałem nawet pojęcia, że coś takiego istnieje. Bardzo sobie chwalę, bo nie lubię jak mi zabierają, wolę korzystać jak się da :-)

borek149

Posty: 8

 
Od niedawna korzystam z tego serwisu i już widzę, że niedługo będę mógł zamienić sporo punktów na kupony rabatowe. Mnie się pomysł podoba, wreszcie nie wkurzam się, że straciłem pieniądze na telefonie.

emkaer

Posty: 22

 
Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten serwis, albowiem kilka razy przepadła mi niemała kwota. Teraz będę już korzystała z zamiany SMS na kody rabatowe, albowiem wkurzam się niemiłosiernie jak coś tracę.

Michaś

Posty: 11

 
Jak ktoś nie wygaduje tego co musi zasilić to oczywiście, że jest to wręcz perfekcyjny sposób na jakąkolwiek korzyść:) Zgłębiłam tę ofertę z kuponami rabato i zarejestrowałam się, albowiem być może kiedyś się przyda. Na dzień dzisiejszy nie, niemniej jednak nigdy nie mów nigdy.

MrGargamel

Posty: 19

 
No nareszcie jest dobrze, albowiem nie tracę nerwów, iż tak to wszystko zostało przeciwko biednemu użytkownikowi sieci komórkowych umyślone. Dzięki serwisowi, który oferuje konta paysafecard z zamianą niewykorzystanych środków nie tracę wszystkiego i mam satysfakcję, iż ich przechytrzyłem.

Fanatyk

Posty: 14

 
Mnie zależy na wypłacie prowizji więc nie będę zbierał punktów do kuponów. Wolę przelać sobie jakąś kwotę jak już mi się zgromadzi. Polecam akurat ten serwis bo jak przeanalizowałem ma najlepszy cennik.

gregBard

Posty: 21