Co myślicie o podsłuchach w telefonach?

Co myślicie o podsłuchach w telefonach?

Witam serdecznie. Czy aplikacja Spyphone umożliwia rejestrowanie rozmów telefonicznych? Będę mógł je później odsłuchać np. przez stronę internetową? Bardzo zależy mi na takiej możliwości.

dominikk5

Posty: 8

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

dskoku

Posty: 21

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, których żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio wiele płacić za usługę ;)

bullet

Posty: 21

 
Poszukiwałem aplikacji, jaka będzie w stanie nagrywać rozmowy odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po paru dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Obecnie zastanawiam się nad tym, aby kupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

sonio

Posty: 13

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, ale nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to idealna sprawa :)

Wojciech24

Posty: 21

 
Chciałem mieć pewność, że moja córka od razu po szkole wraca do domu, a z racji obowiązków służbowych nie mogłem jej normalnie kontrolować. Postanowiłem założyć jej podsłuch w telefonie, ale wykorzystuję go wyłącznie do sprawdzania lokalizacji GPS jej telefonu komórkowego.

Nie odważyłbym się na więcej :)

Złoty

Posty: 21

 
Dla wszystkich tych, którzy chcą zainstalować podsłuch w telefonie, do jakiego mają dostęp polecam usługi tej firmy, a właściwie ich aplikację: http://spyphonesoft.pl. Na pewno nie zawiedziecie się, bowiem dla mnie funkcjonalność programu okazała się wręcz zbyt rozbudowana. Póki co nie poznałem jeszcze pełnych szanse tego oprogramowania. Polecam w 100%! :)

codePerformance

Posty: 12

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo często podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

Sklepik

Posty: 15

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, niemniej jednak niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bowiem przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

Wacław

Posty: 15

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem wcześniej świadomości, iż podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem odpowiednia aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, ale być może będzie warto ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

joziaaaaq23

Posty: 24