Mp3 na telefon, gdzie słuchacie ?

Mp3 na telefon, gdzie słuchacie ?

Hej, macie jakąś swoją ulubioną stronkę z mp3 za darmo? Fajnie byłoby, żeby jakość była w miarę, albowiem to, co ostatnio ktoś mi polecił było niezłym śmietniskiem, a nie portalem z muzyką.

Mr Boks

Posty: 13

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, iż za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

transerwis

Posty: 14

 
No właśnie wszędzie to samo. Dlatego polecam i proponuję zajrzeć w poszukiwaniu darmowych mp3 tutaj http://www.thebestmp3.pl. Bardzo fajna stronka. W zasadzie co wpisałem w wyszukiwarkę to mają. Może i wasze potrzeby się tam spełnią. Zajrzyjcie na stronkę, bo naprawdę warto. No i jest zupełnie za darmo.

grubasek

Posty: 12

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Niemniej jednak jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Joe

Posty: 33

 
Hej, pomogliście mi niezmiernie:) Bardzo dzięki. Bo nie miałam okazji znaleźć tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

Januszek

Posty: 18

 
Miałem kilka programów do downloadu muzyki, ale nie lubię tego sposobu, dlatego szukałem czegoś lepszego, jakiejś prostej i darmowej wyszukiwarki. Ta jest ok. Jest sporo dobrej muzyki i rzeczywiście można ściągnąć wartościowe mp3 na telefon. Dawno nie miałem styczności z tak dobrym portalem za darmo:)

rumcajs82

Posty: 19

 
Masz ci los:) Wiele nas takich, którzy szukają i nie mogą znaleźć czegoś konkretnego. Jak chcesz mieć dobrą muzę to raczej trzeba zapłacić. Z jakością darmowych mp3 jest jak wiadomo różnie.

Tatusiek4

Posty: 18