Obrączki ślubne - online

Obrączki ślubne - online

Cześć, gdzie można kupić ciekawe, luksusowe bransoletki, głównie w formacie prezentowym? :)

warter88

Posty: 9

 
Mam dwie pary kolczyków złotych ze szmaragdem i szafirem od sklepu savicki.pl. Nakładam je na wydarzenia okolicznościowe, ważniejsze spotkania biznesowe, itp. Ogólnie nie ma osoby, która by nie pochwaliła pierścionków. Ludzie nawet mnie często dopytują, skąd mam podobne kolczyki. Wydałam na kolczyki 1450 złotych, ale się opłaca ze względów wizerunkowych. Oczywiście wiele zależy od tego, w jakim środowisku się człowiek obraca. Ja sobie akurat na tandetne wynalazki pozwolić nie mogę, a marka Savicki spełnia moje wymagania jakościowe.

89ostry89

Posty: 20

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

xtigerx

Posty: 17

 
Z zasady kupuje się pierścionek zaręczynowy o wartości jednej pensji mężczyzny. Tak się przyjęło, żeby kobieta wiedziała na czym stoi ekonomicznie ;)

Krzyhmoin

Posty: 18

 
Lepiej nie przesadzać z wartością biżuterii, ponieważ dla niektórych kobiet to jednak stres, chodzić w bardzo drogich zestawach, np. za kilkanaście tysięcy złotych. Po prostu duże ryzyko, że coś się stanie :/ Lepiej coś w miarę umiarkowanego, klasycznego kupić.

ER_DOR

Posty: 17

 
Standardowo wyróżnia się pierścionki, które kształtem przypominają obrączkę (zwykłą) lub pierścionki z wyróżniającym się kamieniem. Bardzo łatwo stwierdzić, w jakiej biżuterii chodzi przyszła narzeczona w takim przypadku i nie popełnić błędu jakościowego. Zalecam takie podejście do sprawy.

RuFiK

Posty: 11