pizzeria w Bydgoszczy, gdzie warto ?

pizzeria w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Gdzie zamawiacie pizzę? Od jakiegoś czasu nie jestem już zadowolona z lokalu, któremu dawałam zarabiać :) Może polecacie jakąś nową lub starą pizzerię w Bydgoszczy, o jakiej nie wiem?

piekniśś

Posty: 4

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odnajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w jakiej możesz zarezerwować stoliki. W szczególności jak twoi goście rozpoczną domawiać coś z menu ;)

lelitos

Posty: 17

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, którą na szczęście można nabyć w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe wymagania i normalnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam szanse wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, lecz to niewątpliwie rzadziej, albowiem wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

David

Posty: 7

 
To strona ekstra pizzerii w Bydgoszczy www.piratto.pl. Mają pizze wegetariańskie i z mięskiem. Naprawdę wyborne ciasto. Takie jak lubię najniezwyklej. Znają się na własnej robocie, a poza tym przywożą zawsze gorącą pizzę. Nie czeka się godzinami, jak ma to miejsce w innych lokalach.

Wariat

Posty: 13

 
Niesłychanie ciekawy temat, którego uprzednio nigdzie nie znalazłam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

Radziu

Posty: 6

 
Pizza ma dużo kalorii, dlatego nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt często. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już bardzo naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, ale waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

andrew66

Posty: 9

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. W wielu przypadkach mam głoda właśnie wtedy. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, natomiast cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

E-GOista

Posty: 17

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

Olsztynek

Posty: 26

 
Pizza ma wiele kalorii, zatem nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt wielokrotnie. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do jakiej chodzę, gdy znajomi już niesłychanie naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, niemniej jednak waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

Lalka

Posty: 24