Dobra pizza Ostrowiec, gdzie zamówić?

Dobra pizza Ostrowiec, gdzie zamówić?

Jaką pizzerię w Ostrowcu polecacie? Gdzie chodzicie, bądź zamawiacie pizzę do domu i jesteście w 100% zadowoleni? Niedawno się tu przeprowadziłem i szukam sprzędzonych info.

aluś44

Posty: 15

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Winno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie faktycznie dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, iż zgłodniałam.

daron64

Posty: 28

 
Najlepsza i zawsze na czas mobilna pizza z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl. Polecam kochani, bo po prostu niebo w gębie, tanio i świeżo. Musicie tego spróbować.

Tatusiek4

Posty: 18

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, że to całkiem dobry lokal.

Motospec

Posty: 22

 
Nie biadolcie, z dostawą pizzy w Ostrowcu nie jest jeszcze tak źle. Jakoś nigdy nie spotkałam się, żeby czekać w nieskończoność. Owszem bywa tak, iż w weekend pizza nie przyjeżdża w porę i nie jest tak ciepła, jakby się chciało, natomiast zawsze można ją przecież podgrzać. Jak dla mnie nie trzeba robić z tytułu dostawy pizzy takich kłopotów. Taka ich praca, a głodnych przybywa:)

alibabuś45

Posty: 16

 
Koniecznie muszę wybrać się w takim układzie na tę pizzę w Ostrowcu. Nawet nie wiedziałam, że mają takie dobre ceny. Trzeba to wszystko sprawdzić na własnym żołądku. Swoją drogą lokal mam pod nosem, a szukam nie wiadomo gdzie:)

Odi

Posty: 18

 
Mam nadzieję, iż w końcu znajdę dobry lokal, gdzie będzie można zjeść pizzę w Ostrowcu w przyjemnym klimacie. U nas brakuje tego typu miejsc. Nie sądzicie?

ombre070

Posty: 31

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już problemów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść porządnej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

bigstarr

Posty: 27

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

Kruczek3

Posty: 23

 
Nie niezwykle orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

zimek123456

Posty: 17