Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, jaka firma ?

Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, jaka firma ?

Poszukuję sprawdzonej oferty imprez dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Interesuje mnie tylko doświadczona oferta z solidnym sprzętem typu skutery wodne, samochody 4x4 itp. Niezwykle dziękuję za zainteresowanie tematem.

alibali

Posty: 7

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było niezmiernie miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

Lupusx

Posty: 12

 
Dużo słyszałem o takich właśnie imprezach 4x4 w Warszawie i pomysł jak najbardziej mi się podoba:) szkoda tylko, że to nie od pracowników wychodzi inicjatywa, a od góry :) Ogólnie jestem za organizacją takich wypadów, w sezonie letnim tym bardziej. Ale i zimą oferta jest niczego sobie.

Miki

Posty: 11

 
No właśnie w wielu firmach takich rzeczy się nie organizuje, więc nie wiedzą ile tracą. Sam był chętnie wziął udział w takiej imprezie 4x4 w Warszawie. Wszyscy chcą tylko korzystać, większość szefów nie ma pojęcia ile dobrego zrobiliby dla swojego biznesu, gdyby poważnie traktowali swoich pracowników.

Illilakip

Posty: 20

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

GF6

Posty: 18

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Ogólnie oferta tej agencji jest naprawdę bardzo atrakcyjna, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

frunet

Posty: 18

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres profesjonalnej multi agencji, która od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

Cronxxx

Posty: 22

 
W obliczu potrzeb, które teraz są w firmach to wyśmienity pomysł. Więc jak najniezwyklej należałoby z takich propozycji korzystać. Ogólnie polecam atrakcje w Zegrzu, duży wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

ombre070

Posty: 30