Organizacja gali, sprawdzona firma

Organizacja gali, sprawdzona firma

Hej, organizuję galę, która ma w domyśle wszystkich zachwycić. Możecie podsunąć jakieś sprawdzone pomysły lub usługi firm?

Zob4567

Posty: 14

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, którą organizowałam, były ogromne, ale nic z tego. Okazało się, że nie podjęłam skutecznych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

eef12

Posty: 18

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, jakiej propozycja znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bowiem można powiedzieć, iż pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Kalleycle

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno szukałem firmy, która zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

Różyczka

Posty: 20

 
Jestem zaspokojony, że udało mi się trafić na to forum, bowiem może wreszcie uda mi się rozwiać wszystkie wątpliwości i nieco odważniej spojrzeć w przyszłość, nad którą się jeszcze poważnie zastanawiam. Dużo tu fachowych uwag, które niewątpliwie przydadzą mi się, gdy będę organizował imprezę.

marq

Posty: 34

 
Witam. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, że udało mi się trafić na to forum, bo jako pani organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się sporo pytań, na jakie znam już odpowiedzi.

bullet

Posty: 21

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Miki

Posty: 18

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował jedynie kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, jakiej oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją swobodnie polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Nilosik

Posty: 17

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką odnalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, bowiem głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a zarówno mogłam zlecić organizację imprezy, a zarówno kolejnego eventu profesjonalistom!

Rodon22

Posty: 22

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, iż to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum znacząco mi pomogły.

Radziu

Posty: 19