Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Siemka! Chcę się wybrać z ekipą na bilard w przyszły weekend i szukam dobrego lokalu, gdzie mają dobre warunki do gry. Zależy mi zwłaszcza na jakoś stołów i sprzętu, bo ostatnie miejsce w którym byliśmy to jakaś porażka. Stoły zorane, kije krzywe...dramat.

danka33

Posty: 14

 
Znajomy ostatnio znalazł gdzieś na grouponie tanią ofertę na szkolenie z gry w bilard, ale kto to organizował to nie mam pojęcia, bo ostatecznie ani ja ani on nie skorzystaliśmy. Nie mam przekonania do ofert z groupona tak szczerze powiedziawszy.

Kerty67

Posty: 19

 
Wiem, że będą otwierać na Krakowskim Przedmieściu za jakiś czas nowoczesny klub bilardowy, ale co do konkretów to jeszcze za dużo nie wiadomo. W każdym razie nie mogę się doczekać, bo brakuje takiego miejsca na mapie miasta moim zdaniem.

Zbyszek

Posty: 11

 
Jest w Warszawie taki klub jak House of Pool. Na stronie houseofpool.pl jest do nich kontakt. Byłem u nich na szkoleniu i jestem zadowolony. Można się uczyć od najlepszych, w najlepiej wyposażonym klubie w kraju na tę chwilę. Cenowo okej, nie windują cen pod niebiosa.

pawel253

Posty: 11

 
Mistrzem w bilard nie jestem, ale jakoś sobie radzę. Wstydu nie ma ;) Co do miejscówek to parę ciekawych lokali można już znaleźć w Wawie, choć był taki czas, że można było je na palcach jednej ręki policzyć.

tubbytimmy1

Posty: 19

 
Jakoś ja się do bilarda nie mogę przekonać. Po prostu mi to nie wychodzi. Trzeba mieć chyba lepsze czucie mięśniowe, żeby dobrze operować kijem, albo coś w tym stylu. Ja to ostatnio prawie kumplowi oko wydłubałem, tak mi się kij obsunął.

azBee

Posty: 17

 
Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś przykładowego cennika za szkolenia bilardowe, ktoś może wie ile takie kursy kosztują? Jak to wygląda czasowo, szkolenie trwa dzień, tydzień, dłużej? Jakie są efekty?

andrew66

Posty: 8