anonse towarzyskie, szukam !

anonse towarzyskie, szukam !

Polecacie jakiś serwis gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie? Chciałbym poznać miłą panią, ale nie bardzo wiem gdzie to zrobić żeby to była realna osoba.

mnichu66

Posty: 2

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, natomiast nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, zatem trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeżeli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Kobitka22

Posty: 10

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

nero45

Posty: 14

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Złoty

Posty: 4

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, zatem nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, niemniej jednak u nas to wielokrotnie temat tabu, zatem akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

plusss89

Posty: 25

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

dada45

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak niezmiernie bezproblemowego.

Złoty

Posty: 4

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

Reklama

Posty: 21

 
Zaletą jest to, iż ogłoszeń jest faktycznie bardzo mnóstwo. Jeszcze większa zaleta jest taka, iż cały czas ich przybywa, zatem każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Piotrek.P

Posty: 19

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

WalSystem

Posty: 6