Gdzie w Kielcach zamówię fontannę z czekolady??

Gdzie w Kielcach zamówię fontannę z czekolady??

Dzień dobry. Chcę wynająć fotobudkę w Rzeszowie, bo zbliża się termin mojej osiemnastki, którą organizuje na Sali. Macie jakieś namiary na sprawdzone firmy?

Julian

Posty: 11

 
Wesele, na którym znajdzie się fontanna czekoladowa to strzał w dziesiątkę. Przekonałem się o tym osobiście, gdy skorzystałem z propozycji firmy http://www.czekomania.pl, której adres strony podsunął mi kolega. Sprawdźcie ich ofertę, mogę odpowiedzieć na Wasze pytania, jeśli jakieś macie.

alektt5

Posty: 19

 
Bardzo ucieszył mnie fakt, iż na moim weselu znajdzie się fontanna czekoladowa wynajęta w Rzeszowie. Z racji tego, iż wesele odbywa się w okolicach miasta firma, która zajmuje się fontannami zagwarantowała dostarczyć ją na miejsce.

W sumie zapłaciliśmy zaledwie 500 złotych, w grę wchodziło 5 kg czekolady belgijskiej, która absolutnie starczyła dla setki gości :)

kikiriki2k

Posty: 19

 
Osobiście polecam pomyśleć o tym, aby urozmaicić własne ślub dzięki fontannie czekoladowej w Krakowie. Sama zdecydowałam się z mężem takie rozwiązanie i nie żałujemy żadnej wydanej złotówki. Nasze koszty były wysokie (1000 pln), ale nie sugerujcie się nimi, bo ślub było na 300 ludzi.

zachy

Posty: 23

 
W sumie to każda fotobudka w Kielcach będzie w stanie spełnić Wasze wymagania.

Na weselu mojej siostry była jedna firma z fotobudką, a u kolegi druga – konkurencyjna. Odpowiednio dysponują tym samym sprzętem, więc różnica nie winna być diametralna. W takim przypadku kluczowe jest podejście do klienta, bowiem poniektóre firmy potrafią być niezmiernie elastyczne.

Różyczka

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim wypadku problematyczna była obsługa fontanny, z którą było niemało zamieszania, ale i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze wesele, które było znakomitą zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 złotych, ale wspominałam o kosztach obsługi, o jaką warto zadbać.

Wraczki333

Posty: 14