Pobierz mp3, dobry serwis ??

Pobierz mp3, dobry serwis ??

Hej, czy orientujecie się jak pobrać piosenki za darmo. Na tych stronach, co szukałam, wszystko się zwiesza.

Jak coś znacie, to napiszcie. Dzięki.

muzyczny55

Posty: 8

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją bowiem jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

czesiek555

Posty: 22

 
Na stronie z darmowymi mp3 musi być wyszukiwarka, w przeciwnym razie człowiek zaczyna tracić cierpliwość, wertując kategorie. Ostatnio odszukałem fajną stronkę z całymi albumami do ściągnięcia. Nic się nie zmulało i poszło szybko. Ale w większości stron tak nie jest.

Zlomex

Posty: 22

 
Szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie. To jest najgorsze jeżeli chodzi o mp3 za darmo. Chyba zgodzicie się ze mną w tej kwestii? To mnie najniezwyklej dobija i zniechęca.

Wariat

Posty: 8

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Oczywiście chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za lepsze trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

Wojciech24

Posty: 21

 
Szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie. To jest najgorsze jeśli chodzi o mp3 za darmo. Chyba zgodzicie się ze mną w tej kwestii? To mnie najbardziej dobija i zniechęca.

Lamusek

Posty: 15