kapela na wesele podkarpacie

kapela na wesele podkarpacie

Pilnie poszukuję grupy muzycznej, która zajmie się prowadzeniem oprawy muzycznej na weselu mojego syna. Chodzi mi o rzetelnych ludzi, którzy przyłożą się do pracy.

Pozdrawiam!

azBee

Posty: 17

 
U nas mieliśmy kłopot ze znalezieniem odpowiedniej sukni ślubnej:P Niestety mam dość nietypową sylwetkę i trzeba było szyć na miarę...w sumie z obrączkami też był mały kłopot, bo się złotnik opóźniał, ale w końcu były na czas :)

89ostry89

Posty: 20

 
Pamiętam takie jedno wesele, gdzie ludzie z orkiestry się między sobą pobili:)

To dopiero była udana biesiada, hehehe, bo najpierw dali sobie po mordzie, a później się pogodzili i wesele poszło dalej! :D

drillmod

Posty: 17

 
Mnóstwo ludzi trzeba zatrudnić przy okazji wesela. Praktycznie nie ma szans, żeby wszystko poszło idealnie:P Może nie brzmi to za optymistycznie, ale tak jest:P

dzaman

Posty: 15

 
Wesele i ślub to jednak są koszty, ale moim zdaniem warto zrobić przyjęcie z pompą. Jeśli chodzi o zespół to u nas grała ekipa http://kapelanawesela.pl i było fantastycznie.

Zawodowi muzycy z doświadczeniami telewizyjnymi, wszystko na żywo, dobry kontakt, godni polecenia!

Illilakip

Posty: 20

 
Ja swojego ślubu to już prawie nie pamiętam...stare dzieje...ale żona na pewno pamięta:) W sumie ciekawe, czy nasza orkiestra jeszcze w ogóle działa, czy się rozpadli, hmm..

shalafi

Posty: 23

 
Ech, ja miałem straszny problem, żeby dobrać garnitur do ślubu. Generalnie jestem dość szczupły i większość fasonów wisiało na mnie jak na wieszaku. A orkiestrę rodzice znaleźli, bo oni tam lepiej wiedzieli kto dobrze gra w okolicy.

transerwis

Posty: 14

 
Teraz te orkiestry to się bardzo starają, w końcu konkurencja jest ogromna. Jakby olewali swoje występy to by długo na rynku nie przetrwali. Jakieś 10 konkurencyjnych ekip na sto metrów kwadratowych mamy teraz ;P

Boss

Posty: 15