żaluzje drewniane Mazowieckie, polecicie ?

żaluzje drewniane Mazowieckie, polecicie ?

Czy ktoś orientuje się tutaj, jaką markę rolet rzymskich wybrać? Potrzebna mi pomoc, a dokładnie jakaś firma w województwie mazowieckim, jaka zajmuje się także montażem.

FOTOhihi

Posty: 5

 
One są produkowane z różnego rodzaju tkanin. Wiem, iż te najwyższej jakości tkaniny są droższe, ale należałoby zakupić rolety właśnie z takiego materiału. W Warszawie bez problemu odszukasz usługi montażu, a w wypadku rolet dzień noc to akurat bym polecała taki wykwalifikowany montaż.

Lupusx

Posty: 5

 
A żaluzje w Warszawie? Chciałbym w jednym miejscu zamówić produkt i montaż. Nie jestem pewien, czy dobrze robię, że zdecydowałem się na pierwszą z brzegu ofertę. Nie mam czasu. Polecacie kogoś konkretnie?

Wegierek8676

Posty: 22

 
Każdy ma inne wymagania, dlatego trudno ocenić, co będzie najlepsze. W dużych pomieszczeniach fajnie prezentują się żaluzje drewniane. W Warszawie jest tego naprawdę spora ilość do wyboru.

Hello98

Posty: 10

 
Warto poczytać trochę opinii lub wybrać firmę od rolet, która znana jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć trochę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na znalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

Babeczka

Posty: 7

 
Teraz jest rzeczywiście spory wybór żaluzji w Warszawie, dlatego zerkam na fora i pytam :) Chcę kupić coś, co będzie mi pasowało do wystroju minimalistycznego wnętrza. Mam jednak chęć na zupełnie oryginalną przysłonę okna.

merlo45

Posty: 4

 
Tu znalazłam rolety dzień noc w porządnej cenie i rzeczywiście fajne http://ombra.pl/rolety/. Działają w regionie mazowieckim. Ale jak nie potrzebujesz montażu, to możesz złożyć zamówienie. Jakość super.

Programista

Posty: 18

 
Podzielam twoją opinię. Wcześniej miałam zwyczajne rolety. Teraz w końcu zdecydowałam się na plisy okienne i udało mi się je nabyć w mazowieckim w rzeczywiście porządnej cenie wraz z usługa montażu. Nie chodzi o to, że komuś narzucam wybór, niemniej jednak plisowane żaluzje są według mnie najlepsze.

deksta84

Posty: 6

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie bardzo się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa propozycji. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, lecz montaż na bank jest istotny. Musi być fachowo.

JAN-ERR

Posty: 17

 
A ja z własnego doświadczenia polecam plisy u któregoś z dobrych usługodawców z Warszawy. Według mnie są o niebo lepsze od żaluzji. Każdy ma swoje własne upodobania, ale plisowane żaluzje są naprawdę nowoczesnym rozwiązaniem.

labuh

Posty: 9