wirtualny adres w Warszawie, gdzie ?

wirtualny adres w Warszawie, gdzie ?

Konieczne mi jakieś znane biuro wirtualne, może znacie jakieś. Zależy mi na wizerunku, lecz też konkretnych usługach, jak na przykład księgowość czy obsługa poczty. Czekam i dziękuję.

mniszek56

Posty: 9

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty zwłaszcza a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, bo są różnice i to spore.

Kamil87rak1

Posty: 6

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie wymaga stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

stopiw7

Posty: 11

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Naprawdę polecam, bo niedrogo.

Laseczka

Posty: 16

 
Spokojnie można korzystać, albowiem różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z dużo innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to niezmiernie.

djramu

Posty: 9

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest naprawdę bardzo okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zapewniło mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

Gucio

Posty: 5

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Kitas

Posty: 12

 
Jak dla mnie to największym atutem był fakt szybkiego założenia firmy. We wszelkich formalnościach pomogli, nie trzeba było się motać. Chwalę sobie i na razie nie zamierzam zmieniać, bowiem wirtualny adres w Warszawie jest dla mnie wystarczający.

Illilakip

Posty: 17

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, ale musiałoby to być jakieś naprawdę znane renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, jaka byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

@marcelko

Posty: 16

 
Mnóstwo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednakże najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu wymagają szanse wynajęcia sali konferencyjnej, niemniej jednak na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

Miki

Posty: 9