rzeczoznawca w Myślenicach, gdzie znajdę?

rzeczoznawca w Myślenicach, gdzie znajdę?

Witam. Mam poważny kłopot z majątkiem, który musi zostać szybko wyceniony. Którego rzeczoznawcę z Myślenic byście polecili. Do tej pory nie interesowałem się takimi tematami.

minus56

Posty: 8

 
Szukam rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, że tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, bo wycena potrzebna mi jest na wczoraj :(

piet

Posty: 15

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, pożądane byłoby osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się niezwyklej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

Jarko445

Posty: 8

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, iż nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, iż nie mają większego doświadczenia :(

Dobrze_1

Posty: 25

 
Widzę, że sporo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

Anno Domini

Posty: 9

 
Super dziękuję. Na pewno skontaktuję się z tymi firmami, o których tu mowa. Muszę mieć naprawdę profesjonalnie wykonaną wycenę nieruchomości, dlatego szukałem sprawdzonych firm wyceniających w Myślenicach, które działają na rynku od lat.

Laleczka

Posty: 6

 
Wolę się skontaktować i zbadać. Należę do osób, jakie wolą wszystko wiedzieć na wszelki wypadek :) Tak czy w przeciwnym wypadku , dzięki za odzew w temacie rzeczoznawcy w Myślenicach.

mniszek67

Posty: 11

 
Wiem, że cena wyceny mieszkania zależy nie tylko od przedmiotu, ale też od celu. Rzeczoznawcy liczą sobie różnie, dlatego najlepiej sprawdzić choćby kilka ofert i porównać je pod kątem kosztów. Z tego co pamiętam w Myślenicach mamy cennik coś od 400 zł brutto za wycenę lokalu.

Szkolić23

Posty: 25

 
Korzystałam z usług tego rzeczoznawcy z Myślenic https://www.tmlnieruchomosci.pl. Współpraca ułożyła się po mojej myśli. Całość usług uważam za w pełni profesjonalną, więc nie bez powodu je polecam :)

drillmod

Posty: 17

 
Tak zrobię. Tak czy inaczej, już jest trochę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

Joe

Posty: 7