darmowe ogłoszenia nieruchomości, co polecicie ?

darmowe ogłoszenia nieruchomości, co polecicie ?

Mam klienta, który szuka zamku albo pałacu, ale nie mam pojęcia gdzie się znajdzie takie ogłoszenia. Czekam na osoby, które mają w tym doświadczenie i są w stanie mi pomóc.

jajcarek

Posty: 4

 
Znalazłem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, dlatego są nowe i co ważne aktualne.

Julian

Posty: 13

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

namok

Posty: 12

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się znajdą.

dermert

Posty: 14

 
Jeżeli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, zatem trzeba wiedzieć jak ich szukać, ale i jak je bardzo dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

adam86

Posty: 5

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

Klarka

Posty: 21