mieszkania rynek pierwotny w Krakowie, znacie ?

mieszkania rynek pierwotny w Krakowie, znacie ?

Chciałbym zamieszkać z rodziną na osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie, lecz nie wiem gdzie są jakieś ciekawe oferty? Zajmuje się tym jakiś deweloper?

Marti

Posty: 1

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

tigra32

Posty: 8

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, wobec tego nie należałoby tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

Tomcio

Posty: 15

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Michałek

Posty: 20

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, lecz patrzyłem na mieszkania. Częstokroć budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, zatem każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, zatem warto to sobie zbadać i zdecydować, co jest najlepsze.

Kerty67

Posty: 19

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

angelika98

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, jaką warto sobie przejrzeć.

JasioJasio

Posty: 5

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

TomekK

Posty: 6

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

alla

Posty: 3