Gdzie można kupić tanio siłownik elektryczny ?

Gdzie można kupić tanio siłownik elektryczny ?

Sklep z mechaniką i automatyką!

Kochani, gdzie kupujecie tego typu asortyment (motoreduktory, śruby, łożyska, wariatory)? Macie sklepy godne polecenia, jakie odpowiadają na maile i odbierają telefony od klientów?:) Niby podstawa, niemniej jednak już parę razy mnie porządnie olano jako klienta...

Czekam na opinie.

akukukuku

Posty: 21

 
Hmm, taki, rzeczywiście porządnej klasy, wytrzymały łańcuch to jakiś czas temu faktycznie kupiłem w necie. O ile dobrze pamiętam to był model z normą Europejską ze strony http://www.ebmia.pl/mechanika-naped-lancuchowy-c-196_317.html. Dobrze ich wspominam, moim zdaniem warto zbadać jak dziś ta propozycja wygląda.

zeus83

Posty: 16

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam kłopot ze odszukaniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma ebmia.pl, u jakiej odnalazłem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj dostać nie tylko pasek klinowy, ale też koła do pasów i napinacze pasów.

Asia

Posty: 23

 
Jeżeli możesz to napisz coś więcej, jakie konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje dobrych sklepów z takim asortymentem. Sporo zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

migot

Posty: 18

 
No to powiem Ci w ten sposób – koło zębate to można śmiało zakupić w jednym z paru sklepów. Jeżeli bym miał wybrać jakiś jeden konkretny, gdzie obecnie ten stosunek jakości do ceny jest najkorzystniejszy, to chyba bym Ci podrzucił link do http://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html. Już wyjaśniam dlaczego:) Koła mają tutaj zrobione ze stali C43 o doskonałej twardości, natomiast cena za takie cudo - symboliczne 5 zł, niewątpliwie wszystko zależy od parametrów.

Pozdrawiam serdecznie.

Reklama

Posty: 21

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi potrzebne sterowniki. Na początku chciałem troszkę przyoszczędzić i znalazłem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, natomiast długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i nabyłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – warto.

Cronxxx

Posty: 22

 
Ja tam akurat omijam sklepy online z takimi rzeczami. Mam swojego, sprawdzonego dostawcę, z którym współpracuję od dekady i łożyska zamawiam jedynie od niego. Te sklepy to na nieszczęście częstokroć idą w niskie ceny, żeby być konkurencyjnym dla klienta, natomiast jak to już w życiu bywa traci na tym jakość.

Joe

Posty: 33

 
Dobre narzędzia skrawające to skarb na zakładzie, wiem to z własnego doświadczenia. Niezwykle mi zależało na tym, żeby stosunkowo tanio zaopatrywać firmę w takie rzeczy jak nóż tokarski i różne. Zatem też długo szukałem sklepu, który zaoferuje mi faktycznie korzystne warunki cenowe;) I tak metodą prób i błędów dotarłem do ofert sklepu http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-noze-tokarskie-c-1805_1349_3466.html. Noże, pogłębiacze – wszystko czego potrzeba w jednym miejscu. Może Ci się przyda ten sklep.

Pozdrawiam!

Michałek

Posty: 20