Mezoterapia tlenowa - Łódź

Mezoterapia tlenowa - Łódź

Hejka, czy ujędrniacie skórę falami radiowymi? Jak działają na was tego typu zabiegi? Szukam konkretnej oferty na terenie Łodzi.

hidstrash

Posty: 13

 
Miałam straszny trądzik i dopiero mezoterapia tlenowa mi pomogła. W Łodzi niewiele salonów robi ją profesjonalnie. Ja byłam w salonie na Zachodniej 44.

bullet

Posty: 21

 
Cześć! Też miałam problem szybko odrastających, ciemnych, grubych włosków :( Po prostu ich nienawidziłam. Poza tym wstydziłam się ubrać w spódniczki, bo nigdy nie szło mi golenie. Mama się nade mną zlitowała i wysłała mnie na depilację laserową do gabinetu www.bodykarma.pl. W pracy dużo jej koleżanek polecało. Teraz mam już kłopot z głowy i naprawdę polecam.

Badalaman

Posty: 27

 
Cześć dziewczyny, a może razem się jakoś umówimy na wizytę w fajnym salonie to otrzymamy większą zniżkę? Co o tym myślicie :)?

Webmaster

Posty: 15

 
Najpierw, jak coś przeprowadź zabieg próbny i zobacz, jak na ciebie działa, a później wykup, np. depilację na resztę ciała. Ja tak testowałam salony kosmetyczne i według mnie to jedyna rozsądna opcja.

Jermeri

Posty: 26

 
Bezkonkurencyjną ofertę pod względem mezoterapii tlenowej posiadają w salonie www.bodykarma.pl. Korzystałam tam też z epilacji laserowej i regularnie chodzę na pedicure. Zdążyłam się zaprzyjaźnić z obsługą :) Naprawdę zdolni ludzie. Widać, że podchodzą do ciebie z pasją, a nie „za karę”.

Snaco90

Posty: 25

 
Idź na początku do salonu na jakiś prosty zabieg. Tam kobiety, zazwyczaj stałe klientki i obsługa podpowie ci, w jaki sposób najszybciej rozwiązać twoje kłopoty. Moim zdaniem im dłużej salon kosmetyczny działa na rynku, tym jest lepszy.

sesef

Posty: 21

 
W www.bodykarma.pl miałam pedicure i pani z salonu namówiła mnie na wyszczuplenie falami radiowymi, bo ciągle podczas rozmów narzekałam na kształt swojego ciała :) Przyznam, że po zabiegu odczułam wyrównanie talii, pośladki się trochę podniosły. Cena jest więcej niż do zaakceptowania. Szkoda było nie skorzystać i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Medycyna estetyczna w tym salonie ma potencjał.

E-GOista

Posty: 17

 
Ja się dużo naczytałam o medycynie estetycznej i przyznam, że wolę zabiegi minimalnie ingerujące w ciało. Boję się trochę ryzyka, ale nigdy nie słyszałam, żeby w Łodzi zdarzały się pomyłki lub sprawy na tle medycznym.

Kamil87rak1

Posty: 24