Fartuchy fryzjerskie, sklep online ?

Fartuchy fryzjerskie, sklep online ?

Chciałabym kupić do swojego salonu główkę fryzjerską dla uczniów. Jeśli kupowaliście już dla siebie coś takiego, to napiszcie co się najlepiej sprawdza i gdzie najlepiej kupić taki gadżet.

Specjalista

Posty: 7

 
Na stanie naszego salonu mamy kilka główek z różnym włosem. Przyjmujemy praktykantów, a taka główka fryzjerska to świetna rzecz dla nich. Treningi skutkują. Na początek polecam z włosami naturalnymi, najlepsze efekty.

zeus83

Posty: 16

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

89ostry89

Posty: 20

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Dlatego nie liczą na to, że jak wydam na nożyczki parędziesiąt złotych, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

Pyszności2

Posty: 23

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, które zamówiłam w hurtowni. Z opisu i zdjęć wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby naprawdę trwały.

Serduszko4

Posty: 15

 
Mają niezwykle dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, zatem polecam. Widzę, iż w takim układzie przepłacałam niekoniecznie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, zatem nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy.

Wariat

Posty: 11

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

Ania

Posty: 18

 
W moim salonie też przydałby się remanent i nabycie nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i znalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Lecz widzę, iż i ta hurtownia jest ok. Przyciągają porządne ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

gefferr

Posty: 12

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają bardzo atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

czertu66

Posty: 19

 
W tej hurtowni zakupiłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, niemniej jednak lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam zakupiłam, np. manekina.

Mikuśio

Posty: 15