Klapp clinical care

Klapp clinical care

Potrzebuję skorzystać z jakiegoś konkretnego, fachowego liftingu. Podobno mezoterapia ampułkami jest niezwykle dobra. Macie jakąś opinię z własnego doświadczenia, dajcie znać. Gdzie robiłyście taki zabieg?

Dzidzia

Posty: 14

 
Ja jakoś nie niezwykle wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeśli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, że u nas w Rzeszowie jest kilka dobrych miejsc, które są chwalone przez pacjentki, natomiast sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

Yuri20

Posty: 8

 
Jestem zafascynowana tym, co proponuje nam obecnie medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najistotniejsze, by trafić do doświadczonego gabinetu. O tym w rzeszowie też mnóstwo dobrego słyszałam :) i sama mam cel się tam wybrać.

Cyber55

Posty: 13

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w doświadczonym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

wacław34

Posty: 10

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co poniektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

Ciapek

Posty: 12

 
Mama powiedziała, iż na nieszczęście nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać na co dzień maszynki, bowiem taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na fachowych stronach, iż laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić spostrzeżenie na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Wacław

Posty: 18

 
Ja lecz jestem pod wielkim wrażeniem i nie ulega wątpliwości jestem mega szczęśliwa, iż w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To bardzo dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

ciopix

Posty: 18

 
Jeżeli zależy wam na fachowych i bezpiecznych zabiegach odmładzających skórę, to polecam laser frakcyjny. Tutaj z powodzeniem można korzystać z każdego zabiegu, bowiem to sprawdzony gabinet http://www.pracowniawdzieku.pl/laser1.htm. Też długo szukałam dobrej kosmetyczki, wobec tego wiem, co to znaczy nie wiedzieć, gdzie się udać. To miejsce szczerze polecam.

duszter

Posty: 9

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

wolnośććć

Posty: 11