Gimnastyka twarzy, pomocy

Gimnastyka twarzy, pomocy

Cześć, jestem zrozpaczona, gdyż moja skóra twarzy jest straszna, jak mam poprawić jej wygląd?

Proszę o pomoc!

Elumino56

Posty: 17

 
Hej, wiecie może czy działają ćwiczenia na twarz, które mają na celu poprawić jej wygląd a przede wszystkim pozbyć zmarszczek? Jestem bardzo ciekawa gdyż mam zamiar zacząć to stosować lecz najpierw chciałam zapytać was o opinie. Będę wdzięczna jeśli udzielicie mi szczerych odpowiedzi.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Jasio

Posty: 16

 
Cześć, potrzebuje porady, nie wiem jak mam pozbyć się zmarszczek. Może wiecie lub znacie jakiś skuteczny sposób aby się ich pozbyć? Będę wam niesłychanie wdzięczna za szczere wypowiedzi, ponieważ ja stosowałam już wielu środków i żaden nie pomógł. Czekam z niecierpliwością na wasze porady, z góry dziękuję i pozdrawiam.

bigstarr

Posty: 27

 
Mam do was pytanie, które dotyczy zmarszczek a mianowicie jak mam ich się pozbyć? Pomóżcie mi kobietki bo niedługo oszaleje, gdyż żadne kremy nie działają a ja za wszelką cenę chce się ich pozbyć w naturalny sposób. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!

Facio

Posty: 19

 
Witam wszystkie panie,

zwracam się do was z pytaniem, jakie dotyczy gimnastyki twarzy, słyszałyście o takim czymś? Możecie wypowiedzieć się na dany temat i udzielić wskazówek jaki podzielić się efektami jakie uzyskałyście?

Będę wam bardzo wdzięczna, czekam z niecierpliwości na szczere wypowiedzi, pozdrawiam.

kamilos071

Posty: 25

 
Dzień dobry,

słyszałam, że istnieje coś takiego jak joga twarzy, możecie powiedzieć mi coś na dany temat? Nie jestem dokładnie zorientowana. Słyszałam tylko, że znikają zmarszczki z twarzy i szyi jest to prawdą? Możecie rozwinąć dany temat? Stosujecie coś takiego? Jakie rezultaty uzyskałyście.
Czekam na szczere wypowiedzi i gorąco pozdrawiam.

daron64

Posty: 28