salon urody kraków, kogo polecicie ?

salon urody kraków, kogo polecicie ?

Chcę skorzystać z doświadczonego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie stale chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

ilor45

Posty: 5

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco wiele fachowych zabiegów.

Różyczka

Posty: 19

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

Sewerynus

Posty: 17

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, gdyż od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Przede wszystkim jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

adamu90

Posty: 11

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę znakomitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która faktycznie była w opłakanym stanie, natomiast pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

Acclaim

Posty: 8

 
Ja uważam, iż każdy z nas winien regularnie chodzić do kosmetyczki. Głównie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Calusek34

Posty: 28

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego doświadczonego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

messi33

Posty: 13

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Budowlaniec

Posty: 8

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

artoor

Posty: 21