Salon fryzjerski w Cieszynie, kogo polecicie ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, kogo polecicie ?

Musze pójść do rzeczywiście dobrego fryzjera w Katowicach, który wskóra coś na moje rzadkie i włosy. Jak macie podobny kłopot, piszcie. Nie będę sama w problemie.

Strzała

Posty: 12

 
Też nie wiem kogo wybrać :( A zależy mi na porządnej kosmetyczce w Katowicach, jaka pomogłaby skórze trądzikowej. Z problemem borykam się od lat. Próbowałam już rzeczywiście mnóstwo rzeczy, efekty marne.

Mariusz

Posty: 12

 
http://www.stepienkosmetyka.pl tu uczęszczam regularnie :) To dobry fryzjer w Cieszynie, który potrafi zrozumieć swoich klientów. Od zawsze na rynku, jak pamiętam :) Mają ogromne doświadczenie.

Kitas

Posty: 13

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w dobrym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

Dziadek

Posty: 14

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o wiele prościej :) Mam nadzieję, że w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

enriquess

Posty: 12

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bowiem dobry fryzjer w Katowicach jest, niemniej jednak ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

hamllet

Posty: 17