Co stosujecie na maseczkę ?

Co stosujecie na maseczkę ?

Dużo ostatnio się słyszy o biokosmetykach, ale czy faktycznie są one takie dobre jak mówią? Jeszcze chyba nie miałam żadnego kremu organicznego, ale chętnie zapoznam się z waszymi opiniami i ewentualnie informacjami o tanich sklepach z takimi kremami, olejkami i tak dalej...

Paqu

Posty: 16

 
Ja dość często robię zamówienia dotyczące korundu do mikrodermabrazji przez firmę www.biocosmetics-polska.pl. Z tego co widzę, to mają jedną z lepszych ofert na rynku, jeśli chodzi o korund i inne preparaty do peelingu. Moim zdaniem warto nawiązać z nimi współpracę. Kontakt oceniam bardzo wysoko, terminowość też nie jest tutaj problemem. Fajnie, że większość ich asortymentu pochodzi z ekologicznych upraw.

ombre070

Posty: 30

 
Hmm, ja korzystam w swoim zakładzie kosmetycznym z korundu szlachetnego białego od takiej małej firmy, która chyba jest dość słabo rozreklamowana. Bardzo dobrze robi się mikrodermabrazję za jego pomocą. Od jakości surowca bardzo dużo zależy, tutaj nie ma co szukać oszczędności, bo można stracić coś najważniejszego – zaufanie klientek.

yarpen2

Posty: 19

 
Kosmetyki bez konserwantów, jedzenie bez konserwantów – wszystko teraz jest bez konserwantów:) I moim zdaniem bardzo dobrze. Po co się truć i jeszcze płacić za to pieniądze? Ja już od dawna stawiam na wszystko co eko. Wymieniłam praktycznie wszystkie kosmetyki na organiczne i czuję różnicę. Choć z drugiej strony ciężko jest znaleźć preparaty, które nie zawierają sztucznych dodatków. Ale warto poszukać.

Sebo

Posty: 18

 
Jest trochę zamieszania z tymi kosmetykami organicznymi ostatnio. Nie ma tak w zasadzie dokładnej definicji takowych preparatów. A przez to wiele firm naciąga trochę klientów, oferując kosmetyki organiczne, które wcale takimi kosmetykami nie są. Ogólnie trzeba być ostrożnym i sprawdzać drobiazgowo skład. Składników pochodzenia roślinnego powinno być przynajmniej 95 procent. Tyle wiem :) Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniach.

bodeksus

Posty: 24

 
O fajnie, że jakiś wątek o kosmetykach. Ja mogę powiedzieć, że moim zdecydowanie ukochanym jest olejek arganowy! To jest taka moc, że skóra młodnieje w oczach. Nie przez przypadek mówią na to Złoto Maroka, bo na rynku kosmetyków ten preparat jest tak cenny jak prawdziwe złoto!

NowePRO

Posty: 16

 
Moja hurtownia zajmuje się głównie standardowymi kosmetykami, o tych ekologicznych to w ogóle mało wiem. Z tego co widzę, nie jest jakieś szczególnie duże zapotrzebowanie na kosmetyki eko. Zdecydowanie częściej ludzie kupują naturalne, ekologiczne jedzenie niż kosmetyki i to się chyba za szybko nie zmieni.

Kasiulak23

Posty: 20

 
Co do kosmetyków, które pomagają w odbudowaniu zniszczonej skóry to ja przez wiele lat walczyłam z przebarwieniami i bardzo mi pomógł tutaj kwas kojowy. Jeśli ktoś chce, to mogę nawet odsprzedać ten preparat bo zamówiłam ostatnio trochę więcej niż mi potrzeba. Pozdrawiam!

Zlomex

Posty: 22

 
W moim sklepie dużo klientek pyta o preparaty na trądzik. Wiadomo zwłaszcza dla młodych dziewcząt jest to duży problem, ale najtrudniejsze są sytuacje kiedy dorosłe kobiety mają z cerą problemy. Często polecam klientkom kwas salicylowy, albo kwas kojowy – w zależności od konkretnego przypadku. Z tego co obserwuję te preparaty faktycznie pomagają.

Czorny1337

Posty: 20

 
Mnie na problemy z trądzikiem bardzo pomógł mój dermatolog. Żadne kosmetyki, tylko profesjonalne lekarstwa. Także jeśli ktoś chce się wyleczyć z trądziku za pomocą jakiś kremów to powodzenia:P Przy poważnych problemach z tłustą skórą tylko leki, czasami nawet antybiotyki są w stanie pomóc. Wiem to z autopsji...niestety.

sesef

Posty: 21