Escape the room franczyza, znacie coś ?

Escape the room franczyza, znacie coś ?

Ja mam nadzieję, że będzie ok. Jadę do pokojów zagadek na śląsku. Jak ktoś miał styczność z gliwickimi pokojami, niech pisze wskazówki, co i jak, na co zwracać uwagę itd.:)

Kamil87rak1

Posty: 6

 
Dla tych, którzy planują swój biznesik proponuję escape the room franczyzę. To świetna sprawa dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i w dodoatku dochodowym. Klientów z całą pewnością nie zabraknie:) Wiem coś o tym, więc polecam działać.

Lalka

Posty: 12

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już sporo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

cicusss

Posty: 11

 
Ja muszę się przyznać, iż się bałam. Jakbym była sama w real life escape game to z całą pewnością zakończyłabym grę przed końcem. W którymś momencie zabrakło nam już pomysłów, a …........ nie chcę zdradzać, niemniej jednak polecam.

Badalaman

Posty: 27

 
Byliśmy w real life escape games. To ich adres strony http://www.openthedoor.net.pl. Można podejrzeć jak wyglądają pokoje, w których się gra. Z początku myślałem, że to taka raczej nijaka rozrywka, ale uwierzcie mi, że pożądane byłoby i koniecznie trzeba sięgnąć.

namok

Posty: 17

 
W escape game bawisz się świetnie. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu inaczej, niż wszędzie gdzie nam proponują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Różyczka

Posty: 19

 
Trzeba wszystko dobrze przeanalizować, połączyć fakty tak jak w grze komputerowej. Tyle tyko, iż w real life escape games emocje sięgają nieraz zenitu. Wiecie chyba o co chodzi. Masz wszystko na wyciągnięcie ręki, prawdziwy klimat, mistrzostwo. Mnie się podoba.

Yuri20

Posty: 11

 
Ja muszę się przyznać, że się bałam. Jakbym była sama w real life escape game to z całą pewnością zakończyłabym grę przed końcem. W którymś momencie zabrakło nam już pomysłów, a …........ nie chcę zdradzać, ale polecam.

Mr Frog

Posty: 14

 
Nasz gliwicki escape the room oferuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasami nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

czesieeek

Posty: 16