Co to są woblery, wiecie?

Co to są woblery, wiecie?

Witam wszystkich tu obecnych. Zaczynam spinning i nie wiem czy taka przynęta jak woblery rękodzieła jest dobra. Może coś bardziej tradycyjnego? Kolega używa blachy, błystki. Dzięki i pozdrawiam.

Gumis

Posty: 16

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, że łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

zasscier76

Posty: 22

 
Nie ulega wątpliwości możesz koledze sprawić prezent w postaci jakichś woblerów.

Możesz też wykonać bezpieczny podarunek typu pudełko wędkarskie, nożyk, latarka. Szeroki asortyment mają na http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html. Coś tam na pewno odszukasz. Chodzi przecież o gest.

Polaczek90

Posty: 20

 
A w jakiej dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

Sebuś34

Posty: 24

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

Mariusz

Posty: 21

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

alimer56

Posty: 23