Kora sosnowa luzem

Kora sosnowa luzem

Witam, gdzie zdobędę korę sosnową w stosunkowo małej ilości? Mam tylko mały skalnik a muszę go jakoś ładnie urządzić przed latem.

Dziękuję wszystkim z pomoc, za którą będę wdzięczny.

dobryrd

Posty: 20

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

kamilos071

Posty: 25

 
Wiele osób twierdzi, że kora sosnowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów lecz czy przy tym ładnie wygląda? Mam piękny ogród, który wymaga mnóstwo pracy, czy kora mi w tym trochę pomoże a przy tym nie zepsuje piękna mojego sadu? Będę wdzięczna za szczere wypowiedzi.

Pozdrawiam.

Snaco90

Posty: 25

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku natomiast wymaga to ode mnie mnóstwo pracy i czasu a z tym mam kłopot bowiem nie ma mnie w wielu przypadkach w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to wykonać? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

johny11

Posty: 16

 
Dzień dobry, moja mama niedawno zamówiła korę sosnową hurtem i jest z tego bardzo zadowolona gdyż już nie spędza całych popołudni na pieleniu ogródka gdyż kora nie przepuszcza chwastów. Kupiliśmy ją w http://www.kora-ogrodowa.net i jesteśmy z niej w stu procentach zadowoleni.

Polecamy ją wszystkim znajomym i rodzinie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogliśmy.

Kruczek23

Posty: 14

 
Wiele osób poleca mi kupno kory sosnowej do mojego sadu lecz nie jestem co do tego przekonany. Nie wiem czy pieniądze będą wyrzucone w błoto, możecie mi coś doradzić na dany temat? Będę niesłychanie wdzięczny gdyż zależy mi na waszej opinii, czekam z niecierpliwością.

Boss

Posty: 15

 
Cześć, poszukuje jakiegoś prostego i w miarę taniego rozwiązania, która pomoże mi w utrzymaniu pięknego ogródka. Nie mam czasu na codzienne pielenie więc poszukuje jakiegoś skutecznego środka, możecie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Cronxxx

Posty: 22

 
Cześć, co sądzicie o korze sosnowej w ogrodzie? Macie może ją u siebie? Jak się sprawuje? Jesteście zadowoleni czy raczej nie? Polecacie taki zakup? Będę bardzo wdzięczna jeśli udzielicie mi odpowiedzi na wyżej postawione pytania.

Z góry bardzo dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam, czekam z niecierpliwością.

zeus83

Posty: 16

 
Hej, moja mama prosiła abym zapytała się was co sądzicie na temat kory sosnowej?

Będę wam bardzo wdzięczna za wasze szczere odpowiedzi ponieważ chcę aby nasz ogródek wyglądał bardzo pięknie oraz aby był funkcjonalny. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Lizusek45

Posty: 20