Szukam ładnych żywych choinek ?

Szukam ładnych żywych choinek ?

Witam. Kogo możecie polecić odnośnie sprzedaży sadzonek borówki amerykańskiej. Zależy mi na najlepszych odmianach, jakie z powodzeniem się przyjmują w naszych warunkach klimatycznych.

merylk67

Posty: 6

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

plusss89

Posty: 25

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, bo kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się bardzo dobrze :-) dlatego warto mieć ich ofertę na uwadze.

Fanatyk

Posty: 14

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, że potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

Januszek

Posty: 22

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

Gumis

Posty: 16

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję zakup od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę warto, zdrowe i silne sadzonki.

Seba123

Posty: 19

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

ZaNK3R

Posty: 22

 
Idealnie się składa, bo właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

Tomcio

Posty: 18

 
Mają wyśmienite odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet niesłychanie oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Kupiłam mrozoodporne odmiany, podobno są niesłychanie wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

johncena67

Posty: 17