Filtry prywatyzujące 3M, stosujecie ?

Filtry prywatyzujące 3M, stosujecie ?

Cześć.

Kolega chwalił się mi, ze kupił filtr prywatyzujący, dzięki czemu bardziej komfortowo korzysta z laptopa w samolocie czy pociągu. Możecie potwierdzić, że potrafi on ograniczyć pole widzenia do np. 60 stopni?

Gucio

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Miesiąc temu kupiłem filtr prywatyzujący 3M, który został wykorzystany w moim laptopie z matrycą LED. Początkowo miałem trudności z wyborem, bo to dla mnie czarna magia, ale dałem radę.

zeus83

Posty: 16

 
Cześć.

Przedmiotem mojego zainteresowania były ostatnimi czasy filtry prywatyzujące 3M, wśród jakich zauważyłem dość szeroki wybór.

Postanowiłem skorzystać z oferty http://www.filtryprywatyzujace.pl i nie zawiodłem się, bo firmę cechuje profesjonalna obsługa i szybka dostawa, a zarazem indywidualne podejście, choć moje zamówienie było niewielkie.

plusss89

Posty: 25

 
Witam.

Zastanawiając się nad zakupem filtrów prywatyzujących przejrzałem dziesiątki opinii i muszę przyznać, że nie znalazłem negatywnej. Postanowiłem skorzystać z okazji i kupić filtr w atrakcyjnej cenie.

Teraz też jestem zadowolony.

Złoty

Posty: 21

 
Witam.

Zastanawiając się nad zakupem filtrów prywatyzujących przejrzałem dziesiątki opinii i muszę przyznać, iż nie odnalazłem negatywnej. Postanowiłem skorzystać z okazji i kupić filtr w atrakcyjnej cenie.

Dzisiaj też jestem usatysfakcjonowany.

Marko

Posty: 27

 
Witam.

Zabezpieczenie ekranu przed kradzieżą informacji od zawsze było moim priorytetem. Jestem o mnóstwo spokojniejszy, gdy stosuję na swoim komputerze filtr prywatyzujący, który jest gwarantem mojej prywatności i bezpieczeństwa danych, z jakich korzystam.

Joe

Posty: 33