Proszę o pomoc odnośnie serwisu komputerowego ?

Proszę o pomoc odnośnie serwisu komputerowego ?

Zależy mi sprzedać laptopa, nie działa w nim kilka rzeczy, ale ogólnie jak goście mi mówili jest do odzysku. Poszukuję rzetelnego skupu laptopów. Z góry dziękuję za pomoc.

rz3zn!k

Posty: 10

 
A ja w skupie laptopów negocjowałem cenę ;) I się udało. Trzeba znać się trochę na sprawie, bo tak to zrobią z tobą co tylko będą chcieli i wmówią ci wszystko. Oczywiście nie wszędzie, ale jak człowiek chce szybko sprzedać sprzęt a się nie zna to łatwo wpaść jak śliwka w kompot.

Laleczka

Posty: 20

 
Z tanim serwisem laptopów też miałem przeboje. Niemniej jednak dobrze, że skończyło się ok :) Miałem nóż na gardle, więc działałem po omacku, nie badając rynku i tak można skończyć najgorzej jak tylko się da.

Lack

Posty: 23

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeśli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

wiesław11

Posty: 12

 
Zaskoczył mnie fakt, że w skupach laptopów dają spore kwoty za stosunkowo nowy sprzęt. Dzięki temu udało mi się dołożyć pieniądze i kupić coś lepszego niż motać się z naprawą. Wiadomo, że za konkretną używkę nie dostaniesz wiele, ale zawsze to coś niż ma ci leżeć w półce. Takiego zdania jestem :)

magic17

Posty: 18

 
Sama polecam ten tani serwis laptopów, bo mnie pomogli. Wiadomo, iż jak człowiek się nie zna i samemu nie umie to szuka pomocy. Tu jest tanio i dobrze. Sprzęt działa już długo :) Polecam.

giena1977a

Posty: 20

 
Wiadomo, iż każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Pożądane byłoby mieć swój zaufany.

Wojciech24

Posty: 21

 
U mnie pieniążki za laptopa pojawiły się na koncie następnego dnia od sprzedaży :) Miałem akurat szczęście, że znalazłem bardzo profesjonalnie działający skup laptopów, gdzie goście znają się na rzeczy i nie ma żadnych niedomówień. Z tego co wiem, kumpel był stratny w stosunku do wstępnej wyceny grubą kasę.

Dagmara87

Posty: 11

 
Ceny w skupie laptopów są rzeczywiście inne. Jedni dadzą ci więcej inni mniej. Najlepiej zrobić sobie listę najczęściej polecanych i w ten sposób pokombinować, żeby wyciągnąć dla siebie bez wątpienia jak najwięcej.

klimnny6

Posty: 14

 
Dali mi długą gwarancję, dlatego sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

Jermeri

Posty: 26