Informatyk szczecin, prosze o pomoc ?

Informatyk szczecin, prosze o pomoc ?

Witam, ostatnio awarii uległ mój laptop. Niestety komputera używam do pracy i go ciągle potrzebuję, czy zatem warto oddawać sprzęt do naprawy czy lepiej kupić nowy?

Rico

Posty: 8

 
Trudno jest ocenić ile zajmie naprawa Twojego komputera ponieważ tak naprawdę to od rodzaju awarii zależy to ile potrwa naprawa oraz od tego jak duży ruch jest w serwisie.

audi80

Posty: 9

 
W mojej opinii jeżeli zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to powinieneś jak najszybciej zdecydować się na skorzystanie z serwisu komputerów w Szczecinie ponieważ pozwala on na zaoszczędzenie sporych pieniędzy.

Joe

Posty: 33

 
To o czym piszesz moim zdaniem jest niemożliwe. W praktycznie każdym serwisie laptopów w Szczecinie pracują wykwalifikowane osoby, które posiadają sporą wiedzę na temat sprzętu i są w stanie dokonać naprawy.

Orolniki

Posty: 19

 
Osobiście korzystałem z wielu serwisów komputerów w Szczecinie i na Twoim miejscu skierowałbym się w stronę mniejszych serwisów ponieważ często posiadają one znacznie atrakcyjniejsze ceny niż duże sieci naprawiające komputery. Dodatkowo mniejsze serwisy to jakość usług stojąca na praktycznie tym samym poziomie.

Laleczka

Posty: 20

 
Moim zdaniem obecnie jedyne co może świadczyć o jakości usług świadczonych przez dany serwis są oceny umieszczone na przeróżnych stronach internetowych. To właśnie one moim zdaniem są jedynym wyznacznikiem tego czy dany serwis jest faktycznie wart uwagi.

Ciapek

Posty: 12

 
Osobiście bardzo mocno polecam Ci serwis: http://www.itludek.pl ponieważ świadczy usługi stojące na bardzo wysokim poziomie i przede wszystkim sprawdza również inne elementy w komputerze. Dzięki masz pewność, że sprzęt wróci do Ciebie w pełni sprawny.

nantusia

Posty: 12

 
Osobiście bardzo mocno polecam Ci serwisy komputerów w Szczecinie jeżeli posiadasz uszkodzony sprzęt. Naprawa jest zawsze o wiele tańsza niż zakup całkowicie nowego urządzenia więc gorąco Cię do niej zachęcam.

secret santa

Posty: 17

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z serwisów działających na terenie całej Polski. Tego typu duże sieci napraw komputerów obecne w Szczecinie często posiadają bardzo wysokie ceny nawet za najprostsze naprawy. Natomiast mniejsze serwisy oferują znacznie niższe ceny.

Dragon

Posty: 15

 
Osobiście w przypadku awarii zawsze oddaje sprzęt do naprawy gdyż moim zdaniem kupowanie nowego urządzenia nie ma kompletnie żadnego sensu jeżeli naprawdę nie potrzebujesz większej wydajności. Jest to jedynie wyrzucanie pieniędzy.

yarpen2

Posty: 19