doradca kredytowy lublin, gdzie szukać ?

doradca kredytowy lublin, gdzie szukać ?

Nie wiem czy budować powoli samemu dom czy brać kredy hipoteczny? Żona namawia mnie na kredyt, niemniej jednak jakoś nie do końca jestem przekonany.

krysian6

Posty: 1

 
Budowałem sam bardzo powoli dom, natomiast to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeżeli ktoś nie ma tak mnóstwo czasu to można częściowo wykonać samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

Riko64

Posty: 7

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Trener

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Na szczęście mam swoje mieszkanie także ten problem mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to sporo wyrzeczeń, bo znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

ja2210

Posty: 4

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, iż są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, iż w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeśli jest drobne oprocentowanie to wysoka prowizja i różne związane z kredytem koszty.

hejhej00

Posty: 11

 
Jeśli biorę jakikolwiek kredyt to zawsze pomaga mi doradca finansowy z Lublina. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Dla mnie to najbardziej zaufana osoba.

BBGGRR2

Posty: 6

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bowiem ma zdolność kredytową, lecz gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezwykle kosztowne i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bowiem w przeciwnym razie nie kupię sobie mieszkania.

Romantykk

Posty: 9

 
Nie znam się na kredytach, jeżeli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Serduszko4

Posty: 3

 
Szkoda, że w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na lepsze, a szkoda.

Lupusx

Posty: 5