Wizytówki kaszerowane - POMOCY !!

Wizytówki kaszerowane - POMOCY !!

Cześć. Ostatnio obiło mi się o uszy, że wydrukowane materiały można nawet uszlachetnić. Używa się do tego ponoć lakier UV. Macie jakieś doświadczenia z lakierowaniem?

hamllet

Posty: 17

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, iż zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

Black_Riot

Posty: 18

 
Od dawna kręciły mnie metody drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.mamyfirmy.com.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

michal0120

Posty: 19

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę dostałem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

dominikaa

Posty: 12

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

HalskiPol

Posty: 18

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

crisdean

Posty: 16

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada odpowiednie kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

Strzała

Posty: 15

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

Orolniki

Posty: 19