Prawnik w Katowicach, macie jakiegoś ?

Prawnik w Katowicach, macie jakiegoś ?

Dzień dobry. Znacie może kancelarię, jaka zajmuje się również obsługą spółek w Katowicach? Niezwykle dziękuję za pomoc.

firunter

Posty: 10

 
Podzielam opinię, że odszkodowanie może spędzić sen z powiek człowiekowi. Mnie się po prostu nie chciało łazić, choć prawnik w Katowicach jest po drugiej stronie mojej ulicy. Źle zrobiłem, ale mam nadzieję, że już kolejnego razu nie będzie ;)

@marcelko

Posty: 16

 
No z tą windykacją w Katowicach to bywa różnie. Mnie się nie udało. Sprawa toczy się już i toczy, a po prostu gigantyczne nici są z tego. Może czas zamienić osób od tej roboty. Zgłosiłem sprawę do firmy windykacyjnej. A może lepszy pomysł byłby jak widać od razu prosto do adwokata z profesjonalnej kancelarii.

gregcie@

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o windykację w Katowicach to polecam ich https://adwokatagk.pl. W naszym przypadku wszystko skończyło się pomyślnie. O takim potoczeniu się sprawy nawet nie myśleliśmy. To dla nas duże zaskoczenie, skuteczność działań na najwyższym poziomie. Odnośnie kadry, to tworzy ją grono doświadczonych fachowców.

pieknalala

Posty: 6

 
Z odszkodowaniami zawsze tak było. To gruba jazda. A jakiś konkretny adwokat w Katowicach jest konieczny, żeby się udało :) Jakbym miała wybierać i mieć potrzebę znalezienie rzetelnej kancelarii też wybrałabym taką, która ma liczny zespół specjalistów.

rz3zn!k

Posty: 10

 
O odzyskiwaniu odszkodowań można by pisać wiele:) Drugi raz byłem już mądzrejszy. Od razu skorzystałem z pomocy adwokata w Katowicach i nie musiałem długo czekać na pieniążki. Generalnie ludzie boją się walczyć, albo ich na to nie stać, zatem teraz się odegrałem, radzę w razie potrzeby wykonać tak samo.

Tomcio

Posty: 15