Kurs Fail safe CPU, opinie

Kurs Fail safe CPU, opinie

Witam forumowiczów. Poszukuję dobrego etatu jako automatyk, a jednocześnie kursu zaawansowanego z programowania w lad dla siemens simatic s7 300 tia portal.

czesterk

Posty: 6

 
Z góry dziękuję, bo jakoś w szukaniu opinii i dobrych ofert nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, ale chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że po takich kursach nie będę miał problemu ze znalezieniem dobrej pracy. Jak myślicie?

bjebeee

Posty: 12

 
Gdybym był pewien, że to naprawdę idealne szkolenie, sam bym się zdecydował. Niestety jakoś żaden program zajęć dotyczących safety tia portal nie niezwykle mnie zainteresował. Trochę o tym wiem, więc mam pojęcie, czego należy szukać.

Marioleczka

Posty: 15

 
Zerknij na te szkolenia http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/wizualizacja-hmi-podstawowy-tia-portal/. Świetnie pomogły mi uporządkować wiedzę, a przede wszystkim zdobyć doświadczenie. Pracowaliśmy na dobrej klasy sprzęcie. Dzięki ćwiczeniom w końcu zrozumiałem wizualizację. To super kurs dotyczący paneli HMI na poziomie podstawowym. Kursy w Katowicach.

dmanuss

Posty: 11

 
Mnie też interesują kursy PLC w Gdańsku. Na pewno chciałbym skończyć technikę napędową tia portal. Teraz jak widzę oferty pracy, to każdy pracodawca ma to w swoich wymaganiach. Ogólnie warto byłoby powtórzyć wiedzę i poszerzyć umiejętności. Piszcie, jakie szkolenia polecacie.

erbis

Posty: 9

 
Na pewno jest dobry pomysł, ale trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, które gwarantują dużo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeśli chodzi o praktykę.

pioner

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o szkolenie stacjonarne w Poznaniu, to widziałem dużo ciekawych ofert. Na razie z niczego nie korzystałem, niemniej jednak słyszałem, iż szef chce nas troszkę podszkolić w kilkanastu sprawach. W sumie dobrze, albowiem w automatyce przemysłowej samodzielne śledzenie postępu i indywidualna nauka są według mnie niemożliwe.

Riko64

Posty: 7

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bo to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeśli chodzi później o znalezienie dobrego etatu. W Warszawie masz sporo ofert.

Mariusz

Posty: 7