szkoła jazdy w Skawinie

szkoła jazdy w Skawinie

Szukam faktycznie porządnej nauki prawa jazdy w Wieliczce. Mogą być też oczywiście okolice. Z tego co się orientowałem, to jest kilka dobrych kursów, ale potrzebuję upewnić się dokładnie. Dziękuję.

nero45

Posty: 5

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest bardzo okej http://wilkar.pl. Muszę polecić, bo sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych problemów. Poza tym, a co najważniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

Dobrze_1

Posty: 25

 
A pod kątem nauki jazdy w Skawinie to zauważyłem, że potworzyło się wiele nowych szkół z atrakcyjnym cennikiem. Sam nie wiem, co o tym myśleć. Może jednak wybiorę coś pewniejszego. Może coś jeszcze pomożecie w tej kwestii? :)

lucjann

Posty: 6

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

AlllB

Posty: 20

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

Specjalista

Posty: 7

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, albowiem przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

pioner

Posty: 12

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

Kitas

Posty: 12

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, która ma zdecydowanie dobre opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm naprawdę nie ma problemów.

andrzej99

Posty: 11

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy mnóstwo rzeczy. To rzeczywiście doskonała sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

Wojciech24

Posty: 21

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, która ma zdecydowanie idealne opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm rzeczywiście nie ma kłopotów.

Black_Riot

Posty: 7