szkolenia bhp w katowicach, proszę o pomoc

szkolenia bhp w katowicach, proszę o pomoc

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym bardzo różnie, wobec tego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

Gumer45

Posty: 1

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w wypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, niemniej jednak u mnie nie.

enriquess

Posty: 12

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

zasscier76

Posty: 22

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Sarenka

Posty: 16

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście potem to jest niebezpieczne dla pracowników, lecz ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

DobraReklama

Posty: 13

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Julian

Posty: 4

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

wieszdo87

Posty: 5

 
Na śląsku przykładamy sporo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niesłychanie kosztowny. To, wobec tego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

transerwis

Posty: 2

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

propek1

Posty: 10

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

gregBard

Posty: 21