Jazdy doszkalające w warszawie, gdzie się szkolicie?

Jazdy doszkalające w warszawie, gdzie się szkolicie?

Co sądzicie o szkołach jazdy w warszawie. Jeśli skończyliście kurs w jakiejś i jesteście szczęśliwcami, chętnie skorzystam z namiarów. Jest tego sporo i trudno samemu coś wybrać, zresztą sami wiecie.

Iwona3

Posty: 5

 
Dla mnie nowe zasady prawo jazdy warszawa jak większości wydają się trudniejsze. Natomiast nic na to nie poradzimy. Trzeba się mocno starać, albowiem jak nie to prawko może nas kosztować fortunę doliczając koszt dodatkowych lekcji. A obecna ekojazda na egzaminie jest już jak dla mnie całkowitym absurdem.

plusss89

Posty: 25

 
Ja skończyłem kursy na prawo jazdy w warszawie w http://www.kameleon.waw.pl. Też miałem dylematy, co wybrać. Szkołę polecił mi kumpel, to i ja teraz polecam, bo naprawdę jest za co.

Bez chwalenia się egzamin zdałem za pierwszym razem.

staryy67

Posty: 15

 
Mnie było łatwo zdać nową teorię, za pierwszym podejściem. Przy praktycznym zeżarł mnie stres i kosztowało mnie to niestety dodatkową kasę i jazdy doszkalające w warszawie. Jak się człowiek dobrze przygotuje do teoretycznej części to naprawdę nie jest źle

Nikusinski23

Posty: 17

 
Dla mnie nowe zasady prawo jazdy warszawa jak większości wydają się trudniejsze. Ale nic na to nie poradzimy. Trzeba się mocno starać, bo jak nie to prawko może nas kosztować fortunę doliczając koszt dodatkowych lekcji. A obecna ekojazda na egzaminie jest już jak dla mnie całkowitym absurdem.

Olsztynek

Posty: 26

 
Mnie nie wydaje się, by było trudniej w Warszawie. W każdym mieście istnieje ryzyko, że nie zdasz za pierwszym razem egzaminu, ale ważne jest na jakich instruktorów trafisz. Życzę oczywiście powodzenia w uzyskaniu prawa jazdy w warszawie i mniej pesymistycznego myślenia.

david011

Posty: 22

 
Wertując internet w poszukiwaniu szkoły jazdy w warszawie rzeczywiście można mieć mętlik w głowie, bo wszędzie jest najlepiej. Nie ma to jak osobiście udać się do ośrodka i zbadać po prostu teren. Już na pierwszy rzut oka można wiele na jej temat powiedzieć.

emkaer

Posty: 22