Rolety dzień i noc, gdzie szukać ?

Rolety dzień i noc, gdzie szukać ?

Hejka.

Czy ważną rolę podczas wyboru odgrywa producent karniszy, od którego pochodzi konkretny produkt? Do tej pory spotkałem się z niezwykle różnymi opiniami na ten temat. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia.

oligart6

Posty: 11

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza warto pomyśleć czy w naszym przypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była niezwykle mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, ale prędko udało mi się odszukać rozwiązanie.

madDog

Posty: 15

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą ilość karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

tubbytimmy1

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Nie mam wątpliwości, że każdy producent karniszy będzie dobry pod warunkiem, że do wykonania swoich produktów wykorzysta wysokiej jakości materiały. W mojej opinii warto zajrzeć do http://www.studio-dekor.pl, gdzie znajdziemy tylko najlepszych producentów.

Justynka45

Posty: 19

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były niesłychanie zbliżone do tych, które oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, iż obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako spore, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Paqu

Posty: 16

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy kupił karnisze z nieco wątpliwego źródła i obecnie narzeka, bo nie nadają się ona do zupełnie niczego oprócz do wymiany. Warto nie powielać takich błędów.

vmario

Posty: 13

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” często miałem wrażenie, że ktoś wpatruje się w moje okno. Problem rozwiązały rolety dzień i noc, które pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

kikiriki2k

Posty: 19

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, niemniej jednak do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie obecnie podzielam jej zdanie, bowiem bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden korzystny sposób :)

eef12

Posty: 18