Gdzie odnowie swój żyrandol?

Gdzie odnowie swój żyrandol?

Hejka, słyszałam, iż można odnawiać stare lampy, a ja taka posiadam, podoba mi się natomiast jest troszkę zniszczona bowiem ma ona już kilkadziesiąt lat. Zależy mi na jej odnowie natomiast nie mam pojęcia gdzie mogę taką wykonać. Powiedzcie mi gdzie można oddać taką rzecz, będę wdzięczna za takową informację. I jeszcze proszę o podanie kosztów jakie mogą za tym iść.

Dziękuje i czekam.

@_24lampy

Posty: 14

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niezwykle zależy mi na kupnie czegoś niezwykle starego a zarazem ładnego i kosztownego. Niesłychanie zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie wykwalifikowany, oraz abym miała w czym wybierać. Niesłychanie proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeśli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

Waka Waka

Posty: 18

 
Cześć, najlepszym rozwiązaniem na odnowienie żyrandola będzie oddanie go do archiwum – jest to sklep, który zajmuje się typowo antykami, sprzedaje je, odnawia, przeprowadza renowacje. Na stronie www.archiwumlamp.pl odnajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

Polecam go wszystkim moim znajomym.

Joe

Posty: 33

 
Cześć, niezwykle zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to znaczy na odnowieniu jej albowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić albowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Zlomex

Posty: 22

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niezwykle wielokrotnie mówi o sklepie „archiwum” albowiem to w nim niezwykle wielokrotnie kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz sporo innych staroci. Są one niezwykle ładne i z tego co wiem niezwykle wartościowe. Mówiła, iż na stronie www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

hertinho

Posty: 18

 
Cześć, niezwykle zależy mi na kupnie starej lamy, ale nie mam pojęcia gdzie ją mogę zakupić i w jakich cenach stoją takie lampy. może mi doradzicie gdzie i za ile? Będę niezwykle wdzięczny wam za te informacje, gdyż ma być to prezent na urodziny. Jestem w ogromnej potrzebie.

Zbychoo54

Posty: 19

 
Hej, bardzo polecam wszystkim miłośnikom starości sklep „archiwum” jest on najlepszy, posiada najładniejsze rzeczy, bardzo lubię do niego chodzić, ma bardzo atrakcyjne ceny, posiada tez szansa odnawiania rzeczy. Możecie poczytać o nim na jego stronie internetowej http://www.archiwumlamp.pl, polecam go wszystkim moim znajomym, jest on najlepszy, zobaczycie sami.

Pozdrawiam gorąco.

ombre070

Posty: 30

 
Hejka, niezwykle interesuje się starociami i zbieram je i kolekcjonuje, zamierzam zakupić sobie lampę i chciałabym ją zakupić z fachowego sklepu, w którym będę miała z czego wybierać, wiecie gdzie się taki znajduje?

Również czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Kruczek3

Posty: 23

 
Dzień dobry, bardzo pilnie poszukuje dobrej i doświadczonej osoby, jaka odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w bardzo rozsądnych pieniądzach lecz zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was bardzo o informacje, czekam z niecierpliwością.

midnajt

Posty: 20

 
Dzień dobry, jeśli chcecie oddać żyrandol do odnowy to bardzo idealnym rozwiązaniem jest „archiwum” tam najlepiej zajmom się waszym żyrandolem. Pracują tam bardzo fachowe osoby, które znają się na rzeczy i bardzo staraninie wykonują swoja pracę.

Będziecie zadowoleni z usług jakie oni tam gwarantują oraz z bardzo atrakcyjnych cen.

migot

Posty: 18