Poszukuję firmy z Krakowa - schody drewniane

Poszukuję firmy z Krakowa - schody drewniane

Witam. Sprawa wygląda tak, że urodził się plan coby wymienić drewniane schody w domu, bo stare są delikatnie mówiąc – w rozsypce. Moglibyście polecić jakąś ekipę, jaka szybko i niedrogo zajmie się produkcją i montażem?

Cronxxx

Posty: 22

 
Jasne, że polecam. To jest to czego wymagałem – niedrogo, ale bez bubli. Ktoś także korzystał z tej strony?

Michałek

Posty: 20

 
Na poziomie. Może nie będę bił pokłonów tak jak niektórzy klienci, lecz obiektywnie rzecz biorąc to oferta rzeczywiście solidna i to jest najistotniejsze.

marq

Posty: 34

 
Cześć forum:) Jeśli chodzi o schody drewniane to w zeszłym miesiącu montowano u mnie proste schody dwubiegowe i jestem usatysfakcjonowany z ich jakości. Jakoś poprzez kumpla trafiłem na stronę www.wlodekschody.pl i właśnie z ich oferty skorzystałem. Konkretna ekipa. Zrobili najpierw wstępne pomiary, potem projekt w 3D, uzgodniliśmy szczegóły, natomiast potem to już poszło z kopyta. Jak kogoś interesują schody drewniane typu bolcowego, dywanowe itd., to oni się tym zajmują już od lat. Myślę, iż warto zarówno pod względem cenowym.

MacieqLeo

Posty: 24

 
Brawa! Rzeczywiście dobrze zorganizowana firma. Wszystko chodzi tutaj jak w szwajcarskim zegarku.

Kuniarz

Posty: 26

 
Chyba z miesiąc szukałem należytego usługodawcy, ale w końcu ustrzeliłem. Konkretnie, niedrogo i bez ściemy!

Kasia

Posty: 15

 
Czołem forumowicze! Właśnie zamówiłem drewniane schody w tamtym tygodniu. Projekt już zatwierdzony, obecnie się schody produkują. Zdecydowaliśmy, iż będą dwubiegowe z podestem. Jest to chyba najwygodniejsza opcja. My akurat wybraliśmy firmę www.wlodekschody.pl i jest póki co wszystko OK. Fajnie nam zaprezentowali schody w 3D, co pozwoliło lepiej zapoznać się z tym jak to będzie wyglądać po montażu. Odezwę się jeszcze jak już zamontują:)

Miki

Posty: 18

 
Jakościowo muszę przyznać rzeczywiście wysoko. Jeszcze nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z takim profesjonalizmem, a już parę wiosen chodzę po tej planecie. Ktoś jeszcze ma takie odczucia?

Sebo

Posty: 18