kuchnie na wymiar na Śląsku, gdzie warto ?

kuchnie na wymiar na Śląsku, gdzie warto ?

Witam, wiecie może kto robi kuchnie na wymiar w Katowicach? Zależy mi na firmie, jaka jest fachowa i doświadczona. Najlepiej pasują mi terminy oczekiwania do 8 tygodni.

Marko

Posty: 4

 
Musisz odnaleźć firmę, która wykonuje kuchnie na wymiar w Katowicach. Ja jestem z innego miasta i na nieszczęście ci nie mogę. Zwracaj uwagę na opinie klientów na temat danej firmy.

Zdzichu

Posty: 6

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy odnaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

Iwona3

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

piekniśś

Posty: 4

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Bardzo mam łatwy dostęp do tych urządzeń.

rz3zn!k

Posty: 10

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy znaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

FOTO-PHOTO

Posty: 6

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

bogowie4

Posty: 15

 
Cześć, my rok temu wykonywaliśmy kuchnie na wymiar. Robiła nam to firma z Katowic i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Z którego miasta jesteś?

doprzodu67

Posty: 10

 
Powiem Ci, że jeśli mieszkasz na poddaszu to jak najbardziej powinnaś wykonać sobie kuchnie na wymiar. Jeśli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są bardzo profesjonalni i doświadczeni.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Nie słyszałem nigdy o porządnej firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odnaleźć firmę, która jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Marioleczka

Posty: 4