Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Witajcie. Planuję urlop w Międzywodziu i stąd moje pytanie. Jaki hotel możecie mi polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na dobrym standardzie. Pokój dla czterech osób. Zależy mi, aby było blisko do plaży. Co proponujecie.

Black_Riot

Posty: 7

 
Bardzo lubię sobie czasem wyskoczyć na weekend nad morze, wydaje się wówczas że jest lato. Takie krótkie urlopy bardzo dobrze wpływają na człowieka.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Ja bardzo dobrze wypoczywam nad naszym morzem. Uwielbiam bałtyckie plaże, uwielbiam mewy. Może i pogoda nie zawsze rozpieszcza, ale zdecydowanie wakacje nad Bałtykiem dają mi niesamowitego kopa do pracy.

Januszek

Posty: 18

 
Jeżeli o mnie chodzi to ja bardzo polecam O.W. ”Gryf” Międzywodzie. Byłem tam już 3 razy. Raz na wakacjach i dwa razy na przedłużone weekendy. Lubię tam wracać, bo po pierwsze jest dobry standard, po drugie basen i strefa SPA. Dla dzieci też są rozrywki. Myślę, że każda rodzina będzie zadowolona.

Black_Riot

Posty: 7

 
W przypadku wypoczynku nad Bałtykiem od pewnego czasu poszukuję lokalizacji noclegów w takich miejscach, żeby można było coś zwiedzić a nie tylko leżeć na plaży. W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Klakier

Posty: 7

 
Często wybieracie miejsca z basenami i spa? Czy jednak preferujecie domki? Jak śpicie nad morzem? Chętnie poznam wasze preferencje.

Yuri20

Posty: 12