noclegi w Kołobrzegu, szukam

noclegi w Kołobrzegu, szukam

Jechać na wakacje do Kołobrzegu czy wybrać inne miejscowości? Ktoś był ostatnio? Jak z cenami, jak z apartamentami? Nie za niezmiernie jestem w tym zorientowany.

Fanatyk

Posty: 1

 
Nie lubię polskiego morza, ale w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się przez lata zmieniło. Źle nie było, ale wole inne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

Asia

Posty: 23

 
Każdy ma różne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, albowiem wiem, że woda częstokroć jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

Joe

Posty: 2

 
Na pewno znajdziecie noclegi w Kołobrzegu, bo to duże miasto. Jednocześnie nie jest aż tak wielkie jak trójmiasto, dlatego można tam na spokojnie spędzić czas. Od kilku lat tam jeździmy, dlatego polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

Trener

Posty: 3

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, iż ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeżeli tego nie ma to wakacje nadal mam niezwykle udane.

Cybooor

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Rzeczywiście warto się tym zainteresować.

dada45

Posty: 7

 
Kocham polskie morze, zatem od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

TomekK

Posty: 13

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

DobreRADY

Posty: 3

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te bardzo tanie jak i drogie. Im mamy większe wymagania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, ale z drugiej strony otrzyma dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą bardzo zadowoleni.

Złoty

Posty: 4

 
Nie lubię polskiego morza, natomiast w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się poprzez lata zmieniło. Źle nie było, natomiast wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

bruklin187

Posty: 5