Ośrodek w lesie nad morzem - POMOCY!!!

Ośrodek w lesie nad morzem - POMOCY!!!

Które letniskowe domki nad morzem polecacie. Byłam już w mnóstwo większych miastach, teraz wolałabym coś zdecydowanie mniejszego. Ważne by morze było blisko tych domków i nie trzeba było nigdzie dojeżdżać.

Zbyszek

Posty: 11

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak naprawdę odpocząć i czuć się niezależnym.

Julian

Posty: 11

 
Na ten rok wybrałam spa nad morzem, uwielbiam konie, dlatego ten kurort jest dla mnie najlepszym wyborem i w sumie mam niedaleko. Już nie mogę się doczekać.

Kitas

Posty: 9

 
Tutaj jeździmy od lat. Dokładnie chodzi o Chłapowo i wczasowy ośrodek spa nad morzem http://oland.com.pl, jesteśmy zauroczeni z żoną tym miejscem i chyba nie zapowiada się byśmy zmienili i na przyszły rok zdanie.

23-Obert

Posty: 10

 
Na ten rok wybrałam spa nad morzem, uwielbiam konie, wobec tego ten kurort jest dla mnie najlepszym wyborem i w sumie mam niedaleko. Już nie mogę się doczekać.

Wacław

Posty: 18

 
Taki ośrodek w lesie spa to doskonała sprawa. Stosownie wszystko masz pod ręką i tylko się relaksujesz. Cenowo w sezonie to z reguły tanio nie jest, niemniej jednak można szukać nowych ośrodków, jakie mają jakieś promocje.

lukasabat

Posty: 14